Veřejnost

ZŠ Kounice přijme vychovatelku do ŠD/asistentku pedagoga

Základní škola přijme vychovatelku školní družiny/asistentku pedagoga pro rok 2017/2018.

Vzhledem k navýšení kapacity školní družiny přijme Základní škola Kounice pro rok 2017/2018 kvalifikovanou vychovatelku ŠD na poloviční úvazek (cca 15 hodin týdně). Druhou část úvazku je možné doplnit prací asistentky pedagoga. Životopis prosím zasílejte na zskounice@volny.cz.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 24. 02. 2017 | 650 přečtení | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]