•  Činnost >> Sport >> Vyrovnané utkání
  • Sport

Vyrovnané utkání

Favorizovaní deváťáci se štěstím zvítězili!

Už po osmadvacáté se uskutečnilo na konci školního roku fotbalové utkání IX.: zaměstnanci.

Letos byli vysoce favorizováni deváťáci, kteří nastoupili v plné sestavě - všech 19 dětí!
    Soupeři nastoupili v sestavě Urban, Vorlíček, Domín, Bielaková, Sedláková, Moravcová, Kalinová, Čelakovská, doplněni osmáky Veselým, Gajdaszem, Poslušnou a Láskovou.

Po překvapivě vyrovnaném průběhu zvítězili deváťáci 10:8 a na penalty prohráli 8:9! Ukání se neslo v přátelském duchu, s přehledem řídil rozhodčí Honza Líbal.
    Nejlepším hráčem byl brankář devítky Martin Průša, který výborně chytal a ještě vstřelil dvě branky!

J.U.

Foto: A. Adamcová, M. Domínová:

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 26. 06. 2014 | 1936 přečtení | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]