•  Činnost >> Vzdělávání >> Tabule 21. století
 • Vzdělávání

  Tabule 21. století

  Nová pomůcka ve II. třídě

  Po prázdninách čekalo druháčky v jejich třídě veliké překvapení. Klasickou dřevěnou rozevírací tabuli nahradila moderní celoplošná keramická tabule zavěšená na pilonech a bílá na pevno připevněná tabule, která umožňuje používání interaktivních programů, promítání fotografií, filmů, ale také psaní fixy. Nezbytnou součástí tohoto vybavení je notebook, dataprojektor a ozvučení.

  V naší škole je to už čtvrtá podobná tabule, na prvním stupni však zatím první.

  Tuto technickou vymoženost se nám podařilo získat zásluhou sponzorských darů od rodičů žáků druhé třídy, především od rodiny Osinových a Dohányosových, a také díky finančnímu příspěvku naší školy.

  Děkuji za sebe i za všechny nadšené děti všem, kteří nám vyšli vstříc a podle svých možností přispěli třeba jen symbolickou částkou. Je dobře, že žáci v naší malé vesnické škole mají k dispozici tak moderní pomůcku, která přináší zajímavé zpestření výuky a umožňuje nové metody práce.


  [ Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Miroslava Roudnická | Vydáno dne 04. 10. 2010 | 3226 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server