•  Lidé >> Veřejnost >> Svačinky do školy
  • Veřejnost

Svačinky do školy

Nabídka pro rodiče, kteří nestihnou/zapomenou připravit svým dětem svačinku do školy.

Vzhledem k tomu, že se občas stane, že rodiče nestihnou/zapomenou dětem připravit svačinu do školy a naše škola může k prodeji nabídnut pouze omezený sortiment mléčných výrobků, které odpovídají "Pamlskové vyhlášce", dovolujeme si sdílet informaci o tom, že obchod "U Koudelů" nabízí prodej již připravených svačin pro děti - houska s máslem + šunka/salám/sýr... + zelenina/ovoce.

Upozorňujeme, že nejde o aktivitu ZŠ Kounice, nicméně rádi informaci o možnosti zakoupit připravenou svačinu předáváme tímto způsobem rodičům.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 01. 03. 2017 | 394 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]