•  Činnost >> Sport >> Sportovní program - tenis
  • Sport

Sportovní program - tenis

Den plný tenisu v ZŠ Kounice.

Ve středu si všichni žáci naší školy vyzkoušeli, jak se při tréninku cítí slavní tenisté jako je Roger Federer, Novak Djokovic nebo Serena Williams. Co je to "bílý sport", jak vypadá tenisový trénink a kolik práce je za jedním tenisovým vítězstvím - to všechno už ví kluci a holky od první až po devátou třídu díky Tenisové akademii Jana Váni a naší žačce Elišce Kantorové.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 22. 03. 2017 | 133 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]