•  Činnost >> Sběr >> Sběr starého papíru, PET víček a hliníku
  • Sběr

Sběr starého papíru, PET víček a hliníku

2. kolo sběru ve školním roce 2016/2017.

Ve dnech 24. dubna (pondělí) až 27. dubna (čtvrtek) bude v naší škole probíhat sběr starého papíru - časopisy, noviny, letáky, kartony..., PET víček a hliníku.

Sběr mohou zájemci vozit od 7.00 do 8.00 hodin (po dohodě i kdykoli během dne) k zadnímu vchodu do sportovní haly.

Velmi prosíme všechny rodiče, aby dbali zvýšené opatrnosti při dovážení sběru. Vzhledem k posunu terminu dostavby silnice budou podmínky v okolí školy zhoršené. Dbejte tedy prosím pokynů hlídek, které budou do areálu školy vpouštět jednotlivá vozidla (po dobu sběru bude povolen vjezd pouze autům, která vezou sběr) a zároveň prosíme, abyste počítali s tím, že se mohou tvořit fronty. Za ty však nemohou ani žáci ani zaměstnanci školy, proto vás žádáme o shovívavost, trpělivost a vstřícnost.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 21. 04. 2017 | 133 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]