•  Lidé >> Veřejnost >> Rekonstrukce silnice v období od 15.2.2017
  • Veřejnost

Rekonstrukce silnice v období od 15.2.2017

Omezení provozu v blízkosti školy

Od 15. února (středa) bude dle informací zřizovatele omezena doprava na komunikaci mezi hlavní silnicí u obecního úřadu a školním parkovištěm. Dojde tak k omezení provozu v blízkosti školy. Prosíme tedy rodiče, aby z důvodu zachování bezpečnosti žáků a zajištění plynulosti zásobování školy dbali zvýšené pozornosti při dopravě dětí do/ze školy

Prosíme také, aby rodiče své děti upozornili, že je třeba při cestě od autobusu ke škole využívat cestu kolem mateřské školy.

V nejbližší době také začnou práce na úpravě terénu kvůli rekonstrukci sportovního hřiště před školou. Upozorňujeme žáky a návštěvníky školy na zvýšené nebezpečí úrazu.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 14. 02. 2017 | 159 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]