•  Činnost >> Zápis do 1. ročníku >> Pozvánka k zápisu do 1. třídy pro rok 2017/2018
  • Zápis do 1. ročníku

Pozvánka k zápisu do 1. třídy pro rok 2017/2018

Pozvánka na zápis do 1. třídy ZŠ Kounice 2017/2018

Zápis dětí do I. třídy

Ředitelka Základní školy Kounice, okres Nymburk oznamuje, že zápis dětí do první třídy se koná v přízemí budovy základní školy v Kounicích

v pátek 7. dubna 2017 od 15. 00 do 18. 00 hodin

a v sobotu 8. dubna 2017 od 9. 00 do 10. 00 hodin

Podrobný časový rozpis je k dispozici v MŠ Kounice.

Zákonný zástupce přinese k zápisu:

1. Platný doklad totožnosti zákonného zástupce (občanský průkaz, u cizinců pas)

2. Rodný list dítěte

3. V případě, že došlo na základě soudního rozhodnutí ke změnám v osobách zákonných zástupců dítěte, je třeba tuto skutečnost doložit (nejlépe kopií rozsudku příslušného soudu). Tento krok je nezbytný i tehdy, pokud je např. jeden z biologických rodičů dítěte omezován při výkonu svých práv.

Při přijímání dětí do 1. třídy ZŠ vychází ředitelka školy z následujících kritérií:

Přednostně je k povinné školní docházce v ZŠ Kounice přijímáno:

1. dítě s trvalým pobytem v Kounicích

2. dítě s trvalým pobytem ze spádové oblasti školského obvodu školy (Vykáň, Bříství) a žáci umístění v tomto obvodu ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy, ochranné výchovy nebo ve školském zařízení pro preventivně výchovnou péči

3. dítě, jehož sourozenci již školu navštěvují

4. dítě navštěvovalo MŠ zřizovatele

5. dítě z ostatních spádových oblastí

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 23. 02. 2017 | 504 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]