•  Činnost >> Sport >> Mladší lepší starších
  • Sport

Mladší lepší starších

Veronika Sedláková nejlepší mladší žákyní ve vrhu koulí ve Středočeském kraji!

O tomto víkendu se uskutečnil KP v hale mladšího žactva v Praze Na Strahově a M ČR dorostu v Praze ve Stromovce.

V sobotu excelovala naše děvčata.
    Veronika Sedláková zvítězila ve vrhu koulí mezi 30 děvčaty výkonem 10,12 m a obsadila 20. místo ve výšce výkonem 1,25 m.
    Natálie Dusová obsadila mezi 35 děvčaty ve výšce výkonem 1,39 m 5. místo.

Obě děvčata jsou v ročníku 2004 ke dnešnímu dni na 2. místě v České republice!!

V neděli to klukům už tak nešlo!
    Tomáš Martínek obsadil po několika kolizích v první části závodu a vytuhnutí v závěru 10. místo v běhu na 1500 m časem 4:20,18 a Matěj Veselý jediným platným pokusem 13,51 ve vrhu koulí 12. místo v České republice

Blahopřejeme

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 21. 02. 2016 | 1058 přečtení | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]