•  Činnost >> Sport >> Jubilejní 30. ročník Vánoční laťky - PŘIDÁNY FOTOGRAFIE
  • Sport

Jubilejní 30. ročník Vánoční laťky - PŘIDÁNY FOTOGRAFIE

20.12. 2016 skákalo v kounické tělocvičně 185 žáků do výšky!

20. prosince 2016 se v kounické tělocvičně uskutečnil již 30. ročník Vánoční laťky.

Celkem se závodu zúčastnilo rekordních 185 závodníků.
    Absolutně nejlepšími výkony bylo 143 cm deváťáka Filipa Filipa a 133 cm deváťačky Lauren Cookové, ale výborné výkony předvedli i prvňáci - 98 cm P. Stárek, 78 cm N. Králová, pěkné výkony pak další - 108 cm třeťák V. Bryndza, - 123 cm a 126 cm páťáci A. Tlamichová a T. Turek, 128 cm V.Sedláková a 133 cm J. Cook a J. Řehák - všichni ze sedmičky. Chci poděkovat panu Václavu Bryndzovi a SRPŠ při naší škole za pěkné ceny pro všechny účastníky a deváťákům za organizaci závodů!

Jaroslav Urban

Výsledky najdete zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 05. 01. 2017 | 554 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]