•  Činnost >> Zábava >> INDIÁNSKÉ TOTEMY
  • Zábava

INDIÁNSKÉ TOTEMY

aneb jak šesťáci tvořili.

Šesťáci se s vervou pustili do výroby indiánských totemů. Kus papírové role od lina nebo koberce, tempery, barevné papíry, nůžky a lepidlo - víc nebylo potřeba. Vlastně ještě něco: dobrý nápad a šikovné ruce!

Totemy teď zdobí školní chodbu a vy si můžete zde prohlédnout, jak to všechno vznikalo.

[ Autor: Melanie Moravcová | Vydáno dne 09. 10. 2017 | 150 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]