•  Činnost >> Akce >> Den Země
  • Akce

Den Země v Kounicích.

Již tradičně slavili kluci a holky Den Země úklidem Kounic a okolí. V prvním dubnovém týdnu si děti rozdělily Kounice na deset úseků a pustily se do práce. Nejúspěšnější byli hledači nepořádku v blízkosti fotbalového hřiště a "umělky", v ulicích Poříčanská, Klučovská, Českobrodská a Ke hřbitovu. Spoustu odpadků našli i na návsi a u dětského hřiště nebo v nové zástavbě. Celkem se nám podařilo naplnit 14 pytlů. Je to však úspěch? Mnohem raději bychom byli, kdyby toho příště ke sbírání nebylo tolik.

Za pomoc s odvozem odpadu děkujeme zaměstnancům městysu Kounice.

S jakým zápalem se do úklidu pustili prvňáčci si můžete prohlédnout ve fotogalerii 1.B.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 20. 04. 2017 | 223 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]