•  Činnost >> Akce >> Den v přírodě
  • Akce

Den v přírodě

Úterý, 24.6.2014, průběh, výsledky, fotky

Den na téma "Ochrana člověka"

Časový plán:
    08:10 - poplach - opuštění budovy
    08:15 - nástup školy, rozdělení do skupin
    08:20 - odchod na stanoviště
    08:20 - 11:30 - přemísťování v přírodě s pomocí mapy, plnění úkolů
    11:00 - 12:00 - oběd
    12:00 - nástup školy, vyhodnocení

Plánovaná stanoviště:
    Evakuace, chemická ochrana, překážky, dopravní výchova, poznávání přírody, varovné signály, první pomoc, střelba, třídění odpadu, jedovaté rostliny.

Skupiny:
    25 skupin po 5 - 6 žácích.

Hodnocení:
    Na každém stanovišti může skupina získat maximálně 10 bodů. Rychlost přesunu nerozhoduje.

Výsledky:
    Všech 25 skupin zvládlo kompletní trať s deseti stanovišti a v 12:45 byli po obědě a při slavnostním nástupu se dozvěděli celkové výsledky:
    1. místo: skupina 19 (Lásková L., Hofmeister T., Kalinová D., Hora J., Čepela M.)
    2. místo: skupina 7 (Svatoš M., Budín D., Suchan Š, Roudnická S. Jíchová E.)
    3. místo: skupina 1 (Veselý M., Lišková L., Pokorná M., Rybenská A., Kremenčuk N., Čápová A.)

Fotogalerie z roku 2014 (pokud chceš větší fotky, klikni na čtverečky v pravém horním rohu):

Fotogalerie z roku 2011 (pokud chceš větší fotky, klikni na čtverečky v pravém horním rohu):

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 21. 06. 2014 | 3387 přečtení | Počet komentářů: 373 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]