•  Činnost >> Sport >> 13. ročníku kralovali Jakub Vorlíček a Veronika Sedláková
  • Sport

13. ročníku kralovali Jakub Vorlíček a Veronika Sedláková

Celá škola soutěžila ve skoku vysokém!

Už od roku 2000 se koná na naší škole přebor školy ve skoku vysokém.
    Pomocí koeficientů se v něm porovnávají všichni žáci školy.

Letošní 13. ročník proběhl v pátek 22. června. Díky počasí a vzorné práci organizátorů z 9. třídy odskákalo za necelé 4 hodiny všech 136 přítomných žáků.

V soutěži chlapců zvítězil pěkným výkonem 156 cm Jakub Vorlíček ze 7. třídy před Matějem Veselým ze 6. třídy a Jalilem Cookem ze 2. třídy, v kategorii děvčat obhájila loňské vítězství druhačka Veronika Sedláková před Lauren Cookovou ze čtyřky a o 3. místo se podělily šesťačky Veronika Hrůzová s Terezou Poslušnou.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 23. 06. 2012 | 4613 přečtení | Počet komentářů: 1111 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]