•  Činnost >> Sport >> Olympijský den 2012
  • Sport

Olympijský den 2012

Výborné výkony na kounických sportovištích!

V úterý 29.5. 2012 se uskutečnil již 26. ročník Olympijského dne naší školy.

Po tradičním slavnostním zahájení s olympijskou hymnou, vlajkou a ohněm začaly olympijské soutěže vědomostně-dovednostní a hlavně atletické.
    Děti z I. - VII. třídy soutěžily v pětiboji /šplh, 60 m, skok daleký, hod míčkem a 1500 m/ a ve vědomostně-dovednostních soutěžích. Osmáci a deváťáci působili jako rozhodčí.

Děti předvedly výborné výkony, nejvíce osobáků padlo ve šplhu a v bězích na 60 m a 1500 m .

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Byli odměněni nejen nejlepší, ale díky sponzorským darům pánů Bryndzy a Bielaka a SRPŠ při naší škole všichni závodníci a organizátoři.

Blahopřeji všem 128 závodníkům k jejich výkonům a děkuji 31 organizátorům za vzornou práci.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde

Fotogalerie (D. Hybnerová):

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 29. 05. 2012 | 3738 přečtení | Počet komentářů: 846 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]