•  Činnost >> Akce >> Padne světový rekord?
  • Akce

Padne světový rekord?

I my se na něm podílíme.

Pelhřimovská agentura Dobrý den ve spolupráci se Středočeským krajem vyhlásila pokus o světový rekord - největší internetovou galerii znaků měst a obcí. Erby musí být vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Organizátoři chtějí ukázat, že i z odpadů se dá vyrobit krásné dílo.

Naše škola se přihlásila hned třemi znaky Kounic. Vyrobit je nebyla žádná legrace. Už jenom sehnat materiál! V zadání totiž bylo, že erb musí mít předepsané rozměry (1m x 1m), a to je nějaká plocha. Kousky plastu, polystyrenu, molitanu, igelitek, plastová víčka a kuličky, brčka, nápojové kartony a papírové krabice jsme lepili na velký karton tavnými pistolemi. To bylo puchýřů!

Porota bude vybírat nejpovedenější erby, které budou vystaveny na výstavě v Kladně. Ty úplně nejlepší poputují na celorepublikovou výstavu do Brna. Držte palce, ať se naše znaky líbí!

[ Autor: Melanie Moravcová | Vydáno dne 18. 11. 2010 | 6018 přečtení | Počet komentářů: 1398 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]