•  Činnost >> Kultura >> Kamila diriguje symfonický orchestr
  • Kultura

Kamila diriguje symfonický orchestr

Fotogalerie z cesty na Žofín

Čtvrťáci, šesťáci a sedmáci se byli podívat v reprezentativních prostorách pražského Žofína na konceru filmového symfonického orchestru. Kromě zážitku z filmové hudby (Čelisti, Hvězdné války, Sedm statečných, King Kong, Čaroděj ze země Oz) si měli možnost vyzkoušet roli dirigenta. Na fotkách zjistíte, že Kamila Tolmanová odvahu našla a před zrakem stovek diváků dirigovala celý orchestr.

Kromě koncertu děti viděly celý ostrov Žofín, most Legií, Hradčany, Karlův most, Petřín, obě budovy Národního divadla a samozřejmě KFC, kde posvačily.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 22. 04. 2010 | 5481 přečtení | Počet komentářů: 257 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]