•  Další >> Základy resuscitace
  • Další

Základy resuscitace

Jak zachránit život

To, že i děti mohou pomoci při záchraně lidského života, jsme si vyzkoušeli 23. března 2009 pod vedením odborníků - lékařů záchranářů. Po teoretické části zakončené testem si každý zkusil resuscitaci na umělé figuríně. Děti ji zvládly výborně a získaly tak i osvědčení o absolvování kurzu. Určitě je dobré být na situaci, kdy je potřeba poskytnou první pomoc, připraven. Ale dětem přeji, aby se do ní nikdy nedostaly. Fotky zde.
    foto: D. Sedláková

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 26. 05. 2009 | 5513 přečtení | Počet komentářů: 766 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]