•  Činnost >> Fotogalerie >> Den s policií

Den s policií

Fotogalerie

Ve středu 20.5. 2009 se žáci 1. a 2. třídy zúčastnili akce „ Den s policií,“ která se konala v areálu místní mateřské školy. Děti se seznámily s úkoly Policie ČR. Mohly si prohlédnout jejich vybavení – uniformy, zbraně, policejní vůz, vyzkoušet neprůstřelnou vestu, helmu atd. Na závěr jim policisté předvedli zadržení pachatele. Setkání s policisty se všem líbilo.

Foto z akce najdete zde

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 25. 05. 2009 | 5227 přečtení | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]