•  Lidé >> Žáci >> Toulcův dvůr
  • Žáci

Toulcův dvůr

Jako včelky v úle

11. května 2009 žáci 1.,3. a 5. třídy společně vyrazili do Prahy do Toulcova dvora. Toulcův dvůr je středisko ekologické výchovy v Praze - Hostivaři, které pořádá různé akce pro školy a veřejnost. My jsme se přihlásili na program Jako včelky v úle.
    Prvňáčci si formou názorné hry představili včelí společenstvo, jejich úlohu a společný život. Seznámili se s pomůckami, které jsou nezbytné k chovu včel.
    Program se dětem velmi líbil a na památku si zakoupili drobnosti v místním obchůdku. Zmoženi příjemnými zážitky někteří v autobuse usnuli.
    Těšíme se na další zajímavý program v Toulcově dvoře příští školní rok.

Foto z akce najdete zde.

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 13. 05. 2009 | 8992 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]