•  Činnost >> Sport >> Turistický kroužek trochu jinak
  • Sport

Turistický kroužek trochu jinak

Děti na lezecké stěně

Dne 27.2.2009 se členové turistického kroužku zúčastnili netradiční akce. Využili jsme nabídky 1. ZŠ v Českém Brodě a pana učitele Slavíka a zkusili jsme štěstí na lezecké stěně. Odvahu k lezení v sobě našli: Alex Gajdasz, Honza Mrázek, Johana Jehličková, Kamila Tolmanová, Klára Hasincová, Ondra Poslušný, Jirka Nechvátal, Jirka Novák, Kuba Jehlička, Dmytro Miliněvskyy, Eliška Klánová, David Šíma a Ondra Tolman. Po dvou hodinách byli už všichni unaveni, ale na stěnu se chtějí opět vrátit.

Libuše Čelakovská, Marie Koubková

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 02. 03. 2009 | 10238 přečtení | Počet komentářů: 377 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]